Kontakty do Cihlovky

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

noho s.r.o.

Náměstí T.G. Masaryka 24, 534 01 Holice

IČ: 06096107

Společnost zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 39542

1
Cihlovka
2
Hlavní vlakové nádraží
vzdálenost 1,5km
3
Nákupní centrum Aupark
vzdálenost 1,2km
4
Dálnice D11
vzdálenost 1,2 km
5
ZŠ a MŠ
vzdálenost 200m
6
Sportoviště Olympia
vzdálenost 300m
7
MHD
vzdálenost 200m

Hlavní vlakové nádraží
vzdálenost 1,5 km

Nákupní centrum Aupark
vzdálenost 1,2 km

Dálnice D11
vzdálenost 1,2 km

Sportoviště Olympia
vzdálenost 0,3 km

ZŠ a MŠ
vzdálenost 0,2 km

MHD
vzdálenost 0,2 km

Hodnoty Cihlovky

Poctivá práce a dlouhodobá hodnota

Z naší práce chceme mít především dobrý pocit. Poctivou stavbou šetříme nervy i peníze sobě i vám. V tomto projektu jsme raději zmenšili zastavěnou plochu, abychom maximalizovali množství zeleně. Chceme aby po nás zůstala především architektonicky hodnotná a nadčasová stavba z kvalitních materiálů.

Příroda a technologie především

Stavíme jen nízkoenergetické a pasivní stavby, které svým obyvatelům šetří peníze a jejich provoz je šetrný k přírodě. Neupřednostňujeme věci jen proto, že jsou nové. Dům má především sloužit, proto inovujeme tam, kde to má smysl a ne tam, kde něco již desítky let dokonale funguje.

Máme zkušenosti

Navrhováním domů se zabýváme už od roku 1990. Za tu dobu jsme navrhli více než 300 projektů domů a 500 bytů, které svým obyvatelům dělají radost.

Cihlovkáři

Jsme rodinná firma a naše kořeny sahají až do porevolučního roku 1990 kdy vznikla projekční kancelář. Postupem času jsme pro udržení kvality začali řešit i proces výstavby. NOHO vzniklo ve chvíli, kdy v rodině dorostla další generace. Od prosté stavařiny jsme se přirozeně posunuli i k řešení ekologie, udržitelnosti, k designu pro každodenní život.

Dnes domy navrhujeme, stavíme i prodáváme. Vyhledáváme zajímavá místa, jim na míru tvoříme dlouhodobě udržitelné projekty které následně, ke spokojenosti našich klientů, realizujeme. Jsme tak osobně přítomni celému procesu, od první návštěvy pozemku, až po předání klíčů.

V NOHO za vaše bydlení odpovídají především dva parťáci, táta a syn. Ten starší je projektant-stavař, který celý podnik kdysi založil. Rozumí stavařině a vyznává poctivou kvalitu a dobré řemeslo. Ten mladší usiluje o udržitelnost, ekologii a moderní přístupy. Komunikuje s architekty, pečuje o vaši spokojenost, setkává se s vámi a rozmazluje vás – tak aby měl váš nový domov vše, co má mít.

Záleží nám na tom, aby se vám v našich projektech dobře žilo a v dobrém jste na nás vzpomínali, abyste se v nich cítili skvěle nejen při nastěhování, ale i o dvacet let později.

Více o nás